Мансардні вікна VELUX
Зенітні вікна Velux


Глухе зенітне вікно VELUX

Глухе зенітне вікно VELUX

Глухі зенітні вікна VELUX  (вікно не відкривається) моделі CFP наповнять Вашу кімнату природним світлом, якого так не вистачало.

Для безпеки однокамерний склопакет має ламіноване внутрішнє скло. Матовий або прозорий захисний купол з полікарбонату розроблено для захисту склопакета від дощу та снігу. Доступна ця модель вікна у дев’яти розмірах.

Глухі зенітні вікна VELUX фото

Усі зенітні вікна  Velux суттєво зменшують шум дощу. Спеціальна конструкція захисного куполу відображає шуми, а зовнішній купол, однокамерний енергозберігаючий склопакет та ізоляційний короб значно зменшують сторонні звуки. Разом ці елементи вікна забезпечують захист від шуму дощу, граду, а також гуркоту літаків, шуму від вуличного руху та ін.

Переваги глухого зенітного вікна VELUX

Переваги глухого зенітного вікна Velux фото
Невибагливе у догляді
Зенітне вікно не потребує додаткового догляду, оскільки рама-короб виготовлена зі зносостійкого ПВХ, а захисний купол з акрилу чи полікарбонату, що вирізняються тривалим терміном експлуатації.
Переваги глухого зенітного вікна Velux фото
Висока енергоефективність
Для уникнення втрат тепла рама вікна утеплена матеріалами з високими ізоляційними характеристиками. У поєднанні з нашим вдосконаленим захистом проти містків холоду, ці фактори створюють комфортний теплий температурний режим у Вашій оселі.
Переваги глухого зенітного вікна Velux фото
Легке встановлення
Професіональний встановлювач швидко виконає монтаж зенітного вікна VELUX.