Мансардні вікна VELUX
Монтаж мансардних вікон, аксесуарів Velux


Двокамерне вікно, ручка знизу GLL 1061 B/GLU 1061 B

Нове мансардне вікно лінії VELUX PREMIUM стандарт з доступним двокамерним склопакетом безкомпромісна захист Вашого будинку від тепло втрат. У поєднанні з технологією ThermoTechnology ™ і спеціальними ущільнювачами конструкція вікна досягає найвищих показників опору теплопередачі.

Мансардное вікно з ручкою знизу варто встановлювати при висоті 130-160 см від рівня підлоги, коли не можливо уникнути високого пристінку.

Переваги двокамерного вікна GLL 1061 B/GLU 1061 B (ручка знизу):

 • доступний двокамерний склопакет Uвікна 1.1 W/m2K;
 • ThermoTechnology™;
 • додаткова звукоізоляція;
 • додаткові ущільнювачі.

GLL-1061B-GLU1061B

 1. Доступний двокамерний склопакет. Новий доступний двокамерний склопакет для енергоефективної мансарди. Тепла мансарда тепер ще доступніше.
 2. Мансардне вікно з двокамерним склопакетом оснащено ThermoTechnology ™. Унікальна система утеплення додатково захищає конструкцію вікна від появи містка холоду, що сприяє ще більш теплою мансардою.
 3. Додаткова звукоізоляція. Додатковий ущільнювач в комбінації з двокамерним склопакетом захищає від зовнішнього шуму, сприяє додатковому комфорту в приміщенні.
 4. Надійність конструкції. Конструкція мансардного вікна тестується для повної впевненості в стійкості до погодних умов.
 5. Провітрювання навіть при закритому вікні. Можливість провітрювання навіть при закритому вікні не залежно від погоди або часу доби. Відкривши ручку в один клік, Ви відкриєте режим провітрювання, не відкриваючи при цьому вікна. Фільтр, який легко обслуговувати, затримує пил, комах. Він легко виймається і чиститься звичайною водою.
 6. Легко мити. Для того, щоб помити вікно, переверніть його на 180◦, зафіксуйте раму в такому положенні. Ви зможете легко помити вікно з приміщення.
 7. Швидке встановлення штор. Доповніть Ваше мансардне вікно оригінальними шторами VELUX. На всіх моделях мансардних вікон встановлені монтажні елементи для легкої і швидкої установки штор – система Pick & Click! ™. Вибираючи аксесуари для мансардних вікон варто подбати і про зовнішню захисту вікна від зайвої спеки.
 8. Матеріал. Дерев’яні мансардні вікна покриті лаком на водній основі.
 9. Набір для обслуговування. Хочете продовжити термін експлуатації мансардного вікна, скористайтеся нашим набором для обслуговування вікна. Деталі уточнюйте в офісі ВЕЛЮКС.
 10. Гарантія 10 років на конструкцію вікна при встановленні з комплектом теплогідроізоляції BDX 2000.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!

  Дивитись також:

  Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux