Мансардні вікна VELUX


Штори VELUX поєднують кращі розробки технології та дизайну. Вони створені для максимального задоволення потреб клієнтів. Майже кожна деталь – інноваційна, починаючи з непомітних шнурів і дизайну «slim line» до чорних бокових направляючих для штор з ефектом затемнення та екологічних тканин, підтверджених міжнародним сертифікатом Oeko-tex. Обравши штору VELUX, Ви зробили вибір на користь надійної якості та функціональності.

Рулонні штори рекомендовано для встановлення:

  • захист від відблисків;
  • фіксація в будь-якому положенні;
  • 15 різноманітних кольорових і дизайнерських рішень.

Рулонні штори Velux Colors

Рулонна штора VELUX на гачках – економне рішення для пом’якшення потрапляючого денного світла і створення атмосфери приватності.

Рулонна штора VELUX пом’якшує світло, що проникає до кімнати. Ступень пом’якшення світла залежить від кольору штори.

Штори VELUX виготовляються з поліестеру, або бавовни та льону, а рухаються по направляючим з анодованого алюмінію. Рулонна штора на гачках постачається без верхніх та бокових направляючих.

Рулонні штори встановлюються завдяки системі VELUX Pick&Click!™

Рулонні штори легко встановлюються завдяки системі VELUX Pick&Click!™
Кожне мансардне вікно VELUX має попередньо встановлені кронштейни, в які встановлюється будь-яка штора VELUX, гарантуючи безпроблемний монтаж. При покупці штори Ви отримуєте інструкцію з встановлення. У PDF інструкціях докладно і наочно розглядається кожний крок процесу встановлення.

Уся продукція VELUX виготовлена з матеріалів найвищого ґатунку і відповідає вимогливим стандартам. Усі штори створені для довготривалого безтурботного використання. Усі штори та ролети мають 1 рік гарантії.

Способи керування рулонними шторами VELUX

Ручне керування ручкою-планкою, фіксація в будь-якому положенні
Дистанційне керування з живленням від електромережі
Дистанційне керування з живленням від сонячної енергії

Для вибору правильного варіанту управління Вашої штори VELUX, зважте два основних фактори: місце розташування Ваших мансардних вікон та частоту регулювання положення.

Електрокеровані та штори на сонячній енергії з дистанційним керуванням – вибір для високорозташованих мансардних вікон VELUX або якщо Ви бажаєте додати інноваційного комфорту у Ваше приміщення.

Штори VELUX ідеально підійдуть до Вашого мансардного вікна VELUX

Velux cпеціально створює штори для бездоганного поєднання з Вашими вікнами. Можете бути впевнені, що вони нададуть Вашій кімнаті оптимальне затемнення, можливість регулювати світло, тепловий контроль.

При замовленні штори VELUX оберіть модель Вашого вікна (вказана на рамі вікна) та Ви завжди гарантовано отримаєте досконало сумісні продукти.