Мансардні вікна VELUX

Мансардне вікно VELUХ Стандарт нова модель GZL, ручка зверху GZL 1051/ GLU 0051

Мансардне вікно з верхньою ручкою відкривання VELUX GZL 1051 виготовлено з деревини з лаковим покриттям на водній основі. Верхня ручка поєднана з вентиляційним клапаном для зручного провітрювання навіть при закритому вікні. Керувати вікном з такою ручкою просто та зручно. Під вікном можна розмістити меблі чи облаштувати зону відпочинку або гри.

Вологостійке вікно для приміщень з підвищеною вологістю – дерев’яне вікно, покрито поліуретоном VELUX GLU 1051 практичне рішення для ванної кімнати, кухні або басейну. Таке мансардне вікно не потребує додаткового особливого догляду, зручне у користуванні.

Переваги моделей мансардних вікон VELUХ Стандарт модель GZL

 • оригінальна та стильна ручка;
 • надійність конструкції;
 • ThermoTechnology
 • можливість провітрювати при закритому вікні;
 • легко мити вікно з середини приміщення;
 • швидке встановлення штор;
 • Uвікна 1.3 Ватт/м2K.

Переваги моделей мансардних вікон VELUХ PREMIUM Стандарт

 1. Надійність конструкції. Конструкція мансардного вікна тестується для повної впевненості в стійкості до погодних умов.
 2. Провітрювання при закритому вікні. Можливість провітрювання навіть при закритому вікні не залежно від погоди або часу доби. Відкривши ручку в один клік, Ви відкриєте режим провітрювання, не відкриваючи при цьому вікна. Фільтр, який легко обслуговувати, затримує пил, комах. Він легко виймається і чиститься звичайною водою.
 3. Легко мити. Для того, щоб помити вікно, переверніть його на 180◦, зафіксуйте раму в такому положенні. Ви зможете легко помити вікно з приміщення.
 4. Швидке встановлення штор. Доповніть Ваше мансардне вікно оригінальними шторами VELUX. На всіх моделях мансардних вікон встановлені монтажні елементи для легкої і швидкої установки штор – система Pick & Click!™. Вибираючи аксесуари для мансардних вікон варто подбати і про зовнішню захисту вікна від зайвої спеки.
 5. Матеріал вікна. Дерев’яні мансардні вікна покриті лаком на водній основі. Вологостійке мансардне вікно: термооброблена деревина, покрита поліуретаном.
 6. Набір для обслуговування. Хочете продовжити термін експлуатації мансардного вікна, скористайтеся нашим набором для обслуговування вікна. Деталі уточнюйте в офісі ВЕЛЮКС.
 7. Гарантія 10 років на конструкцію вікна при встановленні з комплектом теплогідроізоляції BDX 2000.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна VELUХ Стандарт модель GZL

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!