Мансардні вікна VELUX

Мансардне вікно VELUX Стандарт модель GZL B, ручка знизу GZL 1051 B

Мансардне вікно з нижньою ручкою відкривання, коли уникнути високих пристінків не вдалося. Мансардне вікно з ручкою знизу варто встановлювати при висоті 130-160 см від рівня підлоги. Вентиляційний клапан знаходиться у верхній частині вікна і дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні.

Переваги моделі мансардного вікна VELUX Стандарт модель GZL B, ручка знизу:

 • оригінальна та стильна ручка;
 • надійність конструкції;
 • можливість провітрювати при закритому вікні;
 • легко мити вікно з середини приміщення;
 • швидке встановлення штор;
 • Uвікна 1.3 W/m2K.Переваги моделі мансардного вікна VELUХ PREMIUM Стандарт GZL B, ручка знизу
 1. Надійність конструкції. Конструкція мансардного вікна тестується для повної впевненості в стійкості до погодних умов.
 2. Провітрювання при закритому вікні. Можливість провітрювання навіть при закритому вікні не залежно від погоди або часу доби. Відкривши ручку в один клік, Ви відкриєте режим провітрювання, не відкриваючи при цьому вікна. Фільтр, який легко обслуговувати, затримує пил, комах. Він легко виймається і чиститься звичайною водою.
 3. Легко мити. Для того, щоб помити вікно, переверніть його на 180◦, зафіксуйте раму в такому положенні. Ви зможете легко помити вікно з приміщення.
 4. Швидке встановлення штор. Prepared for click-on blinds. Доповніть Ваше мансардне вікно оригінальними шторами VELUX. На всіх моделях мансардних вікон встановлені монтажні елементи для легкої і швидкої установки штор – система Pick & Click!™. Вибираючи аксесуари для мансардних вікон варто подбати і про зовнішню захисту вікна від зайвої спеки.
 5. Матеріал рами. Дерев’яні мансардні вікна покриті лаком на водній основі.
 6. Комплект обслуговування. Хочете продовжити термін експлуатації мансардного вікна, скористайтеся нашим набором для обслуговування вікна. Деталі уточнюйте в офісі ВЕЛЮКС.
 7. Гарантія 10 років на конструкцію вікна при встановленні з комплектом теплогідроізоляції BDX 2000.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна VELUX Стандарт модель GZL B, ручка знизу

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!