Мансардні вікна VELUX

Фото мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт, ручка знизу GLR 3073B

Прихильники сучасного дизайну високо оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт: бездоганно гладку поверхню дерева та конструкцію з елегантною тонкою рамою. Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями та заокругленими краями.

Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт, ручка знизу GLR 3073BПереваги мансардних вікон VELUX лінії Optima Комфорт, ручка знизу GLR 3073B

  • 3-х позиційна ручка знизу із цинку;
  • надійний захист від негоди;
  • більше світла на 10%;
  • вбудована вентиляція;
  • фільтр від пилу та комах;
  • додатковий контур ущільнення;
  • загартоване скло;
  • безпечний склопакет – внутрішнє скло”триплекс;
  • стильний дизайн.

Переваги мансардних вікон VELUX лінії Optima Комфорт, ручка знизу GLR 3073B

Адаптовано та перевірено в суворих умовах скандинавських зим

Якщо мансардне вікно встановлене в дах з малим нахилом і нерегулярно очищається від снігу та льоду, то тоді конструкція дахового вікна піддається додатковому навантаженню в період, коли тане сніг або є перепад температур. Для таких випадків ми передбачили унікальну технологію захисту.

Стильний дизайн

Прихильники сучасного дизайну оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт: бездоганно гладку поверхню дерева та конструкцію з елегантною тонкою рамою. Вмонтований вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями та заокругленими краями.

Безпечний склопакет для Вашого спокою

Під мансардним вікном може розташовуватися зона відпочинку, гри чи роботи. Завдяки ламінованому склу «триплекс» це цілком безпечно. Навіть при дуже сильному ударі пошкоджене скло не осипається донизу, а залишається на плівці. При цьому вікно продовжує функціонувати.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія : VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX