Мансардні вікна VELUX

Мансардне вікно Лінія Optima Комфорт GLR 3073BTДахові вікна VELUX лінії OPTIMA з двома ручками відкривання. Обрати спосіб відкривання можна вже після встановлення мансардного вікна.

Ви отримаєте всі переваги лінії OPTIMA Standard з покращеним дизайном та додатковою безпекою у вигляді внутрішнього склопакету «триплекс». В цій моделі передбачені додаткові ущільнювачі.

Мансардне вікно Лінія Optima Комфорт GLR 3073BT

Переваги універсального мансардного вікна Лінія Optima Комфорт з двома ручками відкривання GLR 3073BT:

  • вибір типу відкривання після встановлення;
  • надійний захист від негоди;
  • більше світла на 10%;
  • вбудована вентиляція;
  • фільтр від пилу та комах;
  • додатковий контур ущільнення;
  • загартоване скло;
  • безпечний склопакет – внутрішнє скло”триплекс;
  • стильний дизайн.

Переваги універсального мансардного вікна Лінія Optima Комфорт з двома ручками відкривання GLR 3073BT

Адаптовано і перевірено в суворих умовах скандинавських зим

Якщо мансардне вікно встановлене в дах з малим ухилом і нерегулярно очищається від снігу і льоду, то конструкція вікна піддається додатковому навантаженню в період, коли тане сніг і є перепаду температур. Для таких випадків ми передбачили унікальну технологію захисту.

Стильний дизайн

Прихильники сучасного дизайну високо оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт: бездоганно гладку поверхню дерева і конструкцію з елегантною тонкою рамою. Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями і заокругленими краями.

Нижня чи верхня – вибір за Вами

Якщо Ви поки що не визначилися, вікно з верхньою ручкою чи нижньою краще для Вашої мансарди, Ви можете зробити це вже після встановлення вікна. В цьому випадку Ви точно впевнені, що користуватися мансардним вікном буде зручно.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія : VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX