Мансардні вікна VELUX

Мансардне вікно VELUX OPTIMA Стандарт, Універсальна модель: дві ручки GLR 3073BT

Універсальне вікно з два ручками відкривання. Ви отримаєте всі переваги лінії OPTIMA Standard з покращеним дизайном та додатковою безпекою у вигляді внутрішнього склопакету «триплекс». В цій моделі також передбачені додаткові ущільнювачі.

Переваги мансардних вікон VELUX лінії OPTIMA Комфорт з двома ручками GLR 3073BTПереваги мансардних вікон VELUX лінії OPTIMA Комфорт з двома ручками GLR 3073BT:

  • вибір типу відкривання після встановлення;
  • надійний захист від негоди;
  • більше світла на 10%;
  • вбудована вентиляція;
  • фільтр від пилу та комах;
  • додатковий контур ущільнення;
  • загартоване скло;
  • безпечний склопакет – внутрішнє скло “триплекс”;
  • стильний дизайн.
Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт - дві ручки GLR 3073BT - адаптовано та перевірено в суворих умовах скандинавських зим має унікальну технологію захисту.
Адаптовано та перевірено в суворих умовах скандинавських зим
Якщо мансардне вікно встановлене в дах з малим нахилом та нерегулярно очищається від снігу і льоду, то конструкція вікна піддається додатковому навантаженню в період, коли тане сніг та є перепад температур. Для таких випадків ми передбачили унікальну технологію захисту.
Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт - дві ручки GLR 3073BT - стильний дизайн
Стильний дизайн
Прихильники сучасного дизайну високо оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт: бездоганно гладку поверхню дерева та конструкцію з елегантною тонкою рамою. Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями і заокругленими краями.
Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт - дві ручки GLR 3073BT
Нижня чи верхня – вибір за Вами
Якщо Ви поки що не визначилися, вікно з верхньою ручкою чи нижньою краще для Вашої мансарди, Ви можете зробити це вже після встановлення вікна. В цьому випадку Ви точно впевнені, що користуватися мансардним вікном буде зручно.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

Продукція для встановлення мансардних вікон VELUX