Мансардні вікна VELUX
Монтаж мансардних вікон, аксесуарів Velux


Мансардні вікна VELUX з покращеною звукоізоляцією

 Мансардні вікна VELUX з покращеною звукоізоляцією

Перетворіть Вашу мрію про повноцінний та спокійний сон на реальність. Оберіть мансардні вікна VELUX з покращеною звукоізоляцією, якщо ви живете біля автомагістралі, аеропорту чи в іншому районі з підвищеним шумом.

Інноваційне мансардне вікно VELUX з неймовірним показником звукоізоляції – 42 дБ – максимальний захист від сторонніх шумів. Вікно зменшує шум дощу на 7 дБ порівняно зі стандартним мансардним вікном. Людський слух сприймає це, як зменшення шуму дощу наполовину.

Характеристики:

  • максимальна звукоізоляція: Rw = 42Дб відповідно до стандарту EN ISO 717 -1;
  • зменшення шуму дощу;
  • додаткова теплоізоляція;
  • напилення «Анти-роса» на зовнішньому склі знижує ймовірність появи крапель роси на поверхні і забезпечує безперешкодний огляд з Вашого вікна;
  • наявні варіанти рам з високоякісної сосни і з поліуретановим покриттям, що не вимагає додаткового догляду;
  • вікна з верхнім та нижнім відкриванням;
  • мансардне вікно з ручним або дистанційним керуванням.

Мансардні вікна VELUX з покращеною звукоізоляцією властивості

Висока енергоефективність

Мансардне вікно має посилений склопакет «триплекс», який забезпечує максимальну звуко- та теплоізоляцію. Таким чином, у Вашій оселі потеплішає, а сплата за опалення зменшиться.

Ви почуєте, але не побачите різниці

Комбінація ламінованого склопакету «триплекс» та більш товстого скла забезпечують покращену звукоізоляцію. Завдяки спеціальній конструкцій рами та коробки, Ви відразу відчуєте різницю. Зовнішній вигляд та функціонування вікна, як з сосновою рамою, так і з поліуретановим покриттям, нічим не відрізняється від стандартного вікна VELUX.

Відсутній вентиляційний клапан

Вікно функціонує так само, як стандартне вікно з нижнім або верхнім відкриванням, єдина відмінність – відсутність вентиляційного клапану. Таке рішення втілено для максимальної звукоізоляції. Для провітрювання приміщення, слід відкрити вікно.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux