Мансардні вікна VELUX


INTEGRA® з дистанційним керуванням GGL 3070 і GGU 0070

Переваги VELUX PREMIUM мансардних вікон INTEGRA® з дистанційним керуванням GGL 3070 і GGU 0070

Мансардні вікна VELUX INTEGRA® ідеальні для прихильників максимального комфорту, а також при розташуванні вікон поза зоною доступу. Вікно з вбудованим електромотором комплектується сучасним сенсорним пультом. З допомогою якого Ви зможете керувати вікном та аксесуарами (штори, маркізет, ролети) з будь-якого місця у будинку. Вбудований датчик дощу автоматично закриє вікно при перших краплях.

За допомогою вікон VELUX Ваша кімната неймовірно перевтілюється. Це найшвидший спосіб наповнити світлом Ваше приміщення під дахом, забезпечити його вентиляцію та надати простору відчуття відкритості.

Переваги VELUX PREMIUM мансардних вікон INTEGRA® з дистанційним керуванням GGL 3070 і GGU 0070:

  • зручна алюмінієва ручка-планка в верхній частині;
  • вбудований вентиляційний клапан;
  • фільтр від пилу та комах;
  • нова система ізоляції;
  • special gasket;
  • безпечний склопакет;
  • датчик дощу;
  • сенсорний пульт дистанційного керування;
  • попередньо встановленні програми.

Переваги VELUX PREMIUM мансардних вікон INTEGRA® з дистанційним керуванням GGL 3070 і GGU 0070

Максимальний комфорт

Відкривати і закривати мансардні вікна ще ніколи не було так просто! Вікна VELUX INTEGRA® комплектуються новим сенсорним пультом управління, який дозволяє управляти вікном та аксесуарами. Досить одного торкання, щоб наповнити кімнату свіжим повітрям, сонячним світлом. Система VELUX INTEGRA® навіть може подбати про все сама, згідно з обраною вами програмою.

Додаткова безпека для вашого будинку

Вікна та аксесуари можуть працювати в автоматичному режимі з використанням інтелектуальних програм. Наприклад, програма «У відпустці» захистить будинок у вашу відсутність, періодично активуючи вікна та штори, наче хтось знаходиться вдома. А програма «Виходжу з дому» подбає про те, щоб закрити всі вікна, коли ви виходите з дому.

Не турбуйтесь про дощ

Завдяки вбудованому сенсору дощу, вікно автоматично закривається, коли починається дощ – так що, Вам ніколи не доведеться турбуватись, що непогода може зіпсувати Ваш інтер’єр. Дуже корисна функція, якщо Ви перебуваєте в іншій кімнаті або не вдома.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux