Мансардні вікна VELUX
Монтаж мансардних вікон, аксесуарів Velux


Екстра тепле вікно Velux
Холодний клімат та інтенсивні снігопади вимагають підвищеної міцності конструкцій будинку, особливо це стосується мансардних вікон. Екстра тепле вікно від VELUX – це новий ще більш надійний в експлуатації дизайн для умовах холодного та сніжного клімату.

Захист від талої води

Нове екстра тепле мансардне вікно VELUX оснащено спеціальними ущільнювачами, нижньою накладкою коробки та герметизуючими шурупами. Ці елементи конструкції мінімізують ризик проникання талої води та підвищують стійкість вікна до холоду та снігу.

Акумуляція тепла у приміщенні

Склопакет «триплекс» ( код -66) підтримує мінімальну температуру зовнішньої поверхні. Таким чином запобігається таяння снігу і мінімізується ризик проникнення талої води.

Вологостійка поверхня

Короб та рама виготовлені з термічнообробленої деревини сосни з поліуретановим покриттям, що забезпечує вологостійку поверхню, яка не потребує додаткового догляду.

Оберіть правильну висоту для встановлення Екстра теплого мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux