Мансардні вікна VELUX

Експлуатаційні виходи на дах

Час від часу Вам доводиться виходити на дах? Вікна VELUX з виходом на дах відкриваються збоку, забезпечуючи легкий доступ до димарів, антен, жолобів, і т.д. Газова пружина в верхній частині віконної рами полегшує відкривання вікна та закріплює його у відкритому положенні.

Стандартне виконання передбачає відкривання праворуч ручкою встановленою ліворуч. Перед встановленням шарніри та ручку можна перемістити в інший бік.

Вікно-вихід на дах VELUX моделі GXL та GXU забезпечують зручний доступ на дах з опалювального приміщення під покрівлею. Модель GXL виконана з високоякісної сосни, а вікно GXU має біле поліуретанове покриття, що не вимагає додаткового догляду.

Характеристики експлуатаційних виходів на дах Velux:

  • відкривання та закривання ручкою встановленою збоку;
  • газова пружина в верхній частині віконної рами полегшує відкривання вікна та закріплює його у відкритому положенні;
  • стандартне виконання передбачає відкривання вбік ручкою встановленою ліворуч; Перед встановленням шарніри та ручку можна перемістити в інший бік;
  • вентиляційний клапан з фільтром;
  • опція «Батьківський контроль» пропонує ручку із замком;
  • додатково можна встановити затемнюючі, енергозберігаючі, рулонні штори, штори-плісе, жалюзі та москітну сітку.

Експлуатаційні виходи для нежилих приміщень

VELUX пропонує різноманітні варіанти встановлення експлуатаційних виходів у нежилих приміщеннях.

Експлуатаційні виходи для нежилих приміщень

Великий експлуатаційний вихід для холодних, нежилих горищ

Вікно-люк GVT призначено для використання як експлуатаційний вихід. Люк для неопалювальних приміщень, він забезпечує світло та вентиляцію у холодному горищі. Відкривається по бічній осі. Має однокамерний склопакет, вбудований комір та посилену нижню частину. Для покрівельного матеріалу з висотою профіля до 60 мм. Розмір виходу 49х76 см. Стулка виготовлена з анодованого алюмінію. Вологостійка віконна коробка. Колір чорний. Склопакет посилений.

Експлуатаційний вихід для холодних, нежилих горищ

Вікно-люк GVK розроблено для забезпечення світла та вентиляції у холодному горищі. Крім того, люк GVK можна використовувати як експлуатаційний вихід. Відкривається по бічній осі. Має однокамерний склопакет, вбудований комір та посилену нижню частину. Для покрівельного матеріалу з висотою профіля до 60 мм.

Вікно-люк для неутепленого та холодного горища

Недороге рішення для обслуговування та ремонту покрівлі, а також для вентиляції та освітлення неопалювальних приміщень під дахом. Модель VLT 025 (45×55) і модель VLT 029 (45×73 см) відкриваються по верхній або по бічній осі. Стулка фіксується в трьох положеннях для провітрювання. Коробка вікна дерев’яна, стулка – алюмінієва. Вбудований універсальний комір і склопакет. Кут нахилу покрівлі 20-60°. Для покрівельного матеріалу з висотою профілю до 60 мм.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux