Мансардні вікна VELUX


Лінія Premium Вікно-балкон CABRIO®

Лінія Premium Вікно-балкон CABRIO®

Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторішою, наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це геніальне та економічне рішення для тих, хто хоче мати вихід на природу прямо з мансарди. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний вид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям та насолодитися видом з балкону.

Комбінуйте балкон з мансардними вікнами та додатковими елементами, щоб отримати оригінальні інтер’єрні рішення. Або встановіть комбінацію із кількох вікон-балконів CABRIO®, щоб зробити кімнату ще світлішою та створити неповторний панорамний вид.

Насолоджуйтесь створеним затишком свого дому!


Лінія Premium Тераса VELUX – більше часу на свіжому повітрі

Тераса VELUX

Приємні теплі дні ви можете проводити на свіжому повітрі і при цьому насолоджуватися домашнім комфортом. У вашому розпорядженні простора сонячна тераса VELUX. Тераса вбудовується в нижню частину даху, дозволяючи використовувати її максимально ефективно і створюючи місце для комфортного відпочинку. Відкрийте нижню і верхню секції – і перед вами чудове місце, здатне змінити Ваші уявлення про затишок.

Система включає мансардні вікна з відкриванням по верхній осі, карнизне вікно на бічних шарнірах та три глухі вертикальні елементи. Похилі мансардні вікна відкривають вид на околиці, а карнизне вікно – вихід на терасу.


Лінія Premium Похилі та вертикальні елементи

Лінія Premium Похилі та вертикальні елементи

Отримати розкішні інтер’єри з даховими вікнами та незвичайні дизайнерські рішення допоможуть додаткові похилі елементи. Вони комбінуються майже зі всіма мансардними вікнами лінії VELUX PREMIUM (GGL,GGU, GPL, GPU).


Лінія Premium Карнизні вікна

Карнизні вікна Velux

В мансарді з високими пристінками рекомендуємо встановлювати мансардні вікна в поєднанні з карнизними вікнами. Це дозволяє отримати повний, нічим не обмежений краєвид від самої підлоги та краще освітити приміщення. Комбінуються з GGL, GZL, GPL, GHL, GPU, GGU.


Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux