Мансардні вікна VELUX


Біле дерев’яне вологостійке мансардне вікно VELUX PREMIUM в поліуретані GGU 0070

Біле дерев'яне вологостійке мансардне вікно VELUX PREMIUM в поліуретані GGU 0070

Унікальне класичне біле вологостійке поліуретанове вікно. Каркас з клеєної деревини покритий монолітним поліуретаном. Зберігаючи всі переваги класичної моделі (зручність відкривання та вбудовану вентиляцію), це вікно не боїться вологи, стійке до механічних впливів та не вимагає догляду.

Переваги дерев'яного вологостійкого білого мансардного вікна VELUX PREMIUM в поліуретані GGU 0070Переваги дерев’яного вологостійкого білого мансардного вікна VELUX PREMIUM в поліуретані GGU 0070:

  • зручна алюмінієва ручка-планка у верхній частині;
  • вбудований вентиляційний клапан;
  • фільтр від пилу та комах;
  • нова система ізоляції;
  • додатковий ущільнювач;
  • безпечний склопакет;
  • легко миється, не вимагає догляду.

Переваги дерев'яного вологостійкого білого мансардного вікна VELUX PREMIUM в поліуретані GGU 0070

Економте енергію

ThermoTechnology™ нова вдосконалена система ізоляції, ефективно захистить від вітру, холодного повітря. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

Легко миється, не вимагає спеціального догляду

На відміну від звичайних вікон ПВХ, водонепроникне поліуретанове покриття безшовне. Вікна стійкі до вологи та забруднень. Завдяки гладким кутам і відсутності з’єднань пил та бруд не скупчується на поверхні. Такі вікна не вимагають особливого догляду – їх варто лише іноді протирати. Крім того, поліуретан вважається більш екологічним матеріалом, ніж ПВХ.

Простий перехід до дистанційного управління

Класичне вікно PREMIUM легко модернізувати вже після установки. Підключіть електропривод та сенсорний пульт, і ви зможете відкривати і закривати мансардне вікно одним торканням. Це зручно особливо для вікон, розташованих поза зоною досяжністю.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:
Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux