VELUX галерея – мансардні вікна та жалюзі кухня

1. Бездротовий дизайн

При відсутності непривабливих підвісних кабелів, VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі мають відкритий і рівномірний огляд та прості в експлуатації. Простий нахил ламелей в будь-якому напрямку з VELUX запатентованим повзунком для оптимальної настройки світла та комфорту.

2. Вибір для вологих приміщень

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі вологостійкі та брудовідштовхуючі, тому вони ідеально підходять для кімнат з високою вологістю, таких як кухня чи ванна кімната.

3. На кінчиках ваших пальців

Для тяжко доступних вікон VELUX INTEGRA® електричні жалюзі є відмінним вибором. VELUX INTEGRA® жалюзі можуть бути відкриті або закриті одним дотиком до кнопки завдяки сенсорній панелі керування.

4. Ви керуєте освітленням

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі дозволяють нахиляти планки для регулювання кількості та кута падіння світла.

5. Проста установка

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі мають сучасний, витончений дизайн, і вони легко встановлюються завдяки запатентованій Pick & Click!® – системі.

6. Ваш колір

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі доступні в дев’ятьох кольорах, так що їх можна легко підібрати до дизайну вашої кухні.

7. Зберігають прохолоду, поки ви готуєте

Щоб зберегти вашу кухню від перегрівання в сонячний день, додайте зовнішні VELUX Awning жалюзі. Насолоджуйтесь свіжим повітрям та випустіть пар під час приготування їжі. Ви можете залишити ваші вікна відкритими, навіть якщо ваші Awning жалюзі використовуються.

8. Ідеально підходять

Простота установки всередині вашого будинку, VELUX Awning жалюзі ідеально поєднується з VELUX мансардним вікном.

9. Отримайте більше

Щоб зберегти вашу кухню від комах і мати прохолоду протягом всього літа, об’єднайте екран від комах VELUX з зовнішніми Awning жалюзями.

10. Без комах на вечерю

Щоб насолоджуватися своєю вечерею без дзижчання і кусання від небажаних гостей, додайте Velux екрани від комах на свої VELUX мансардні вікна.

11. Захистить від тепла

Для теплового захисту в сонячні дні, Awning жалюзі з живлення від мережі або на сонячних батареях можуть зменшити споживання тепла на 90%. Тканина прозора сітка пропускає денне світло та зберігає ваш огляд.

12. Необслуговувані вікна

Для приміщень з високою вологість (кухонь чи ванних кімнат), ми рекомендуємо не обслуговувані вікна з поліуретану на даху. Їх легко очистити серветкою. Вони будуть служити протягом багатьох років незважаючи на пар, дим і вологість.

13. Сенсорний екран панель управління

Панель управління VELUX INTEGRA® дозволяє вибрати з діапазону передбачених налаштувань вентиляції, які дають можливість просто регулярно отримувати свіже повітря – це ідеально для кухонь, на яких часто жарко та волого.

14. Зберігайте прохолодному з Awning жалюзями

Для відмінного теплового захисту в сонячні дні, ви можете легко встановити VELUX INTEGRA® Awning жалюзі на сонячних батареях між куполом та віконним склом…

15. Зручний пульт дистанційного керування

VELUX INTEGRA® на електричному управлінні плоскі мансардні вікна мають прихований двигун, який дозволяє, провітрити кімнату просто дотиком до кнопки – ідеально підходить для позбавлення від зайвої пари та тепла.

16. Ефективний контроль температури

Міцний, енергоефективний склопакет у поєднанні з атмосферостійким акриловим або полікарбонатним куполом забезпечує чудову ізоляцію і мінімальні втрати тепла.

17. Вентиляційна заслінка

Унікальна інтегрована вентиляційна заслінки у нашому вікні на даху дозволяє циркулювати свіжому повітрю, навіть коли ваше вікно закрите.

18. Тримайте комах ззовні!

VELUX москітні сітки дозволяють насолоджуватися свіжим повітрям – без комах. Вони прості в експлуатації, і вони підходять на будь-яке мансардне вікно VELUX.

19. Панорамний вигляд

Мансардні вікна відкриваються назовні, що дає панорамний огляд і відчуття яскравого відкритого простору, навіть коли ви стоїте під відкритим вікном.

20. М’які прикраси

Рулонні жалюзі пом’якшують вхідне світло. Вони доступні в 37 різних кольорах та конструкціях, щоб доповнити будь-який інтер’єр. Встановлюються за лічені хвилини, завдяки запатентованій Pick & Click®! системі.

21. Оптимальна циркуляція повітря

Гаряче повітря піднімається вгору. Це означає, що тепле, вологе повітря і пар легко виходять через відкриті вікна на даху. І коли ви відкриваєте ваші фасадні вікна, повітря, яке виходить через дах швидко наповнюється свіжим повітрям ззовні.

22. Затишне освітлення та додаткова безпека

VELUX INTEGRA® сімейство електричних продуктів включає в себе набір лампочок у верхній частині віконної рами. Управляється зручним сенсорним екраном контрольної панелі. Лампочки можуть бути включені у вечірній час, щоб забезпечити тепле, м’яке світло у вашій кімнаті та для додаткової безпеки, навіть коли ви не вдома.

23. VELUX оригінальні накладки

Оригінальні накладки VELUX забезпечують ідеальну установку вікна VELUX з максимально природнім освітлення. Виготовлені з водостійкого матеріалу, тому вони можуть застосовуватися навіть у ванних кімнатах і кухнях.

24. Класичні жалюзі

Вологостійкі, класичні венеціанські жалюзі є ідеальним вибором для кухні. Їхня бездротова унікальна конструкція усуває непривабливі підвісні кабелі і дозволяє легко нахиляти планки в будь-якому напрямку для правильного керування освітленням.