1. Трохи конфіденційності

Рулонні штори пом’якшать вхідне світло і забезпечать базову приватність життя. Доступні в 37 різних кольорах і конструкціях, вони встановлюються за лічені хвилини, завдяки нашій запатентованій Pick & Click! системі.

2. Отримайте відчуття яскравого відкритого простору

VELUX CABRIO® дає панорамний вигляд і відчуття яскравого відкритого простору. Ця унікальна система вікно пропускає природне світло, має відмінний вигляд у інтер’єрі.

3. Гарна пара

VELUX Cabrio® балкон чудово поєднується з нашим стандартним вікном з керуванням у нижній частині. Хороший спосіб подвоїти кількість простору вікна і користуватися перевагами одного Cabrio® балкону.

4. VELUX оригінальні накладки

Оригінальні накладки VELUX забезпечують ідеальну установку вікна VELUX з максимально природнім освітлення. Виготовлені з водостійкого матеріалу, тому вони можуть застосовуватися навіть у ванних кімнатах та кухнях.

 5. Панорамний вигляд

Мансардні вікна відкриваються назовні, що дає панорамний вигляд і відчуття яскравого відкритого простору, навіть коли ви стоятимете під відкритим вікном.

 6. Завжди хороший вигляд

При плануванні розташування ваших мансардних вікон, врахуйте вид з боку як в стоячому так і в сидячому положенні. Максимізація вашого огляду – це простий спосіб, щоб дійсно скористатися перевагами ваших мансардних вікон.

7. Правильний тунель для вашого будинку

VELUX cвітловий тунель доступний в жорсткій або гнучкому версії – залежно від вашого даху. Вони також можуть бути встановлені як на плоский так і профільований покрівельний матеріал.

8. Посилення денного світла

Світловий тунель VELUX простягається до шести метрів, щоб направити денне світло або навіть місячне світло – від даху до вашого темного приміщення.