VELUX галерея – мансардні вікна та жалюзі дитяча кімната

1. 24-годинний комфорт

Поєднання Blackout шторів і плісированих ідеально підходить для дитячої кімнати. Це подвійне рішення забезпечує повну темряву для хорошого сну у ночі або післяобіднього сону, і це дозволяє пом’якшити світло протягом всього дня.

2. Повна темрява в будь-який час

Незалежно від того, який з 40 кольорів шторів, ви обираєте, VELUX blackout штори затемнення створять 100% темряву в будь-який час дня і ночі – навіть при полуденному сонці.

3. Вільна зона від комах

Спіть спокійно з екранами від комах VELUX – це саме те, що вам потрібно, щоб насолодитися свіжим повітрям без гудіння небажаних відвідувачів.

4. Експерт сну

VELUX Blackout затемняючі штори забезпечують повну темряву в будь-який час – ідеально підходить для створення комфортних умов для полуденного сну або під час світлих літніх ночей.

5. Прохолодний комфорт

Якщо кімната вашої дитини виходить на південь, VELUX Awning штори простий спосіб уберегти простір від перегрівання в сонячний день. Можуть бути легко об’єднані з Blackout затемняючими шторами, щоб забезпечити правильні умови – вдень і вночі.

6. Виграшна комбінація

Щоб насолоджуватися комфортом протягом усього дня і отримати повну темряву в будь-який час, поєднайте ваші Awning штори з VELUX Blackout шторами. Виберіть з 40 кольорів та візерунків VELUX Blackout шторів, або придбайте їх у вигляді набору в наших стандартних кольорах за спеціальною ціною.

7. Просто скажи ні комахам

Зробіть спальні вашої дитини вільною зоною від комах. Сітка від комах VELUX убереже від комах, і пропустить свіже повітрям у той час як ваше вікно буде відкрите.

8. Додайте затемнення

Керування освітленням важливе у той час коли діти граються і другій половині дня для виконанні домашніх завдань. VELUX Energy жалюзі можуть бути встановлені в будь-якій позиції вікна, щоб закрити від сонячного світла там, де це необхідно.

9. Поєднання

Поєднання зовнішній ролетних з внутрішнім плісированими шторами дасть вам повний контроль над попаданням світла протягом усього дня.

10. Автоматизуйте свій будинок

Якщо ви маєте моторизовані роликові жалюзі, ви можете підключити VELUX INTEGRA активну систему. Ця інноваційна система датчиків керуватиме автоматично ролетами у відповідь на зміни в погоді і температурі зовнішнього повітря.

11. Cпокійний нічний сон

Спеціальне вікно зменшує шум дощу та звук опадів на 50%, так що ви і ваша сім’я можете насолоджуватися сном при будь-якій погоді.

12. Без відбитків пальців

Для дитячих кімнат, наші мансардні вікна ідеальний вибір. Завдяки суцільній, водонепроникній поліуретановій плівці покриттю , всі маленькі відбитки пальців легко стерти за допомогою вологої тканини.

13. Переваги свіжого повітря

Здоровий мікроклімат в приміщенні дуже важливий для хорошого нічного сну, він також покращує настрій і здатність концентруватися протягом дня. Установка декількох дахових вікон полегшує циркуляцію свіжого повітря в будь-якій кімнаті.

14. Найголовніше безпека

Компанія VELUX, рекомендує використовувати мансардні вікна зі склопакетом з ламінованим внутрішнім склом у тих приміщеннях, де люди відпочивають, працюють, грають безпосередньо під мансардними вікнами.

15. Зручне управління

Зручна верхня панель управління дозволяє легко відкрити вікно, навіть якщо меблі прямо під ним.

16. Плісіровані жалюзі

VELUX плісіровані жалюзі допоможуть створити в кімнаті м’яке освітлення. Вони можуть бути розташовані в будь-якому місці вікна, щоб налаштувати світло там, де вам це потрібно.

17. Максимальний огляд

При виборі місця для установки вікна на даху, спробуйте розмістити його так, щоб отримати максимальний огляд.

18. Тиха зручність

VELUX INTEGRA® мансардні вікна оснащені повністю інтегрованим мотором, який є непомітним та безшумним. VELUX INTEGRA® простий в експлуатації із контрольною панеллю з сенсорним екраном.

19. Затемняючі штори

Незалежно від того, який колір або візерунок, ви обираєте, VELUX штори затемнення створять повну темряву в будь-який час дня і ночі – навіть при полуденному сонці. Вони доступні у версії з ручним, електричним або з керуванням на сонячних батареях.