Покрівельні аксесуари та комплектуючі

Покрівля будинку – це складна комплексна система, яка з усіх конструкцій будинку найбільше схильна до негативного впливу атмосферних опадів і несприятливих впливів. Обов’язковими елементами кожної cучасної правильно зробленої  покрівлі є покрівельні аксесуари. Вони забезпечують надійність, ефективність та довговічність покрівельної системи. Їх підбирають відповідно до виду та кольору покрівельного покриття.

Сучасна покрівля – це конструкція  яка утворює з себе “багатошаровий пиріг”, що складається з таких компонентів: гідроізоляція, вітрозахисні та пароізоляційні плівки, утеплення, служать для вентиляції, захисту підпокрівельного простору від попадання снігу, пилу, комах від накопичення там вологи, надають даху завершений, красивий вигляд.

Представлена ​​велика кількість деталей, які створюють додаткове кріплення, утримують сніг, додають герметичності та дизайну даху. Такі покрівельні аксесуари як водоприймальні воронки, покрівельні аератори, вентиляційні труби, покрівельні виходи для антен і вентиляції, гумові ущільнювачі, кріплення для тепло-і гідроізоляції і багато ін., є незамінними функціональними деталями. Від них залежить термін служби покрівлі.

В ПП «Еліт-Дах» можна придбати покрівельні аксесуари та комплектуючі:

Покрівельні аксесуари Braas MBI Monier
Покрівельні аксесуари Braas (BMI Monier)
Покрівельні аксесуари та комплектуючі для натуральної черепиці Eurovent
Покрівельні аксесуари Eurovent

Чому саме придбати покрівельні аксесуари в ПП «Еліт-Дах»?

✅ великий вибір аксесуарів та комплектуючих;
✅ висока якість матеріалів, що гарантує довговічність вашого даху;
✅ елегантний дизайн, який додасть стилю вашому будинку;
✅ відмінна цінова пропозиція та гнучка система знижок;
✅ професійні консультації та підтримка.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!