Мідна черепиця Tegola – гнучка черепиця, покрита шаром міді

Мідна черепиця Tegola – одне з сучасних досягнень компанії Канадезе SpA. Вана є одним з кращих покрівельних матеріалів. Мідь – елітний матеріал, відомий своєю довговічністю в різних виробах, що використовуються я всередині так і зовні будинку.

Мідна черепиця Tegola

Колекція Престиж складається з декількох моделей різного малюнка: Традишнл, Еліт і Компакт. Моделі Еліт і Компакт є в трьох варіантах: стандартний, Star і Gold.
Покриваючи дах мідної черепицею Tegola PRESTIGE, потрібно не забувати, що з часом блискучий охристий метал буде міняти колір – спочатку на різні відтінки коричневого. В кінцевому результаті метал придбає смарагдово-блакитний відтінок. Тому колір стін повинен добре поєднуватися з усіма цими барвами.

Мідна черепиця колекція Tegola Prestige

Мідна черепиця Tegola Prestige Традишнл – унікальний матеріал, верхній шар якого зроблений із елітного матеріалу, що з часом тільки покращує свої властивості, – міді. Покриваючи дах мідною черепицею Tegola PRESTIGE, потрібно не забувати, що з часом блискучий охристий метал буде міняти колір – спочатку на різні відтінки коричневого. В кінцевому підсумку метал придбає смарагдово-блакитний відтінок. Тому колір стін повинен добре поєднуватися з усіма цими кольорами.

Колекція Престиж випускається в трьох нарізках: Еліт, Компакт, Традишнл.

Мідна черепиця колекція Tegola Prestige

Мідна черепиця колекція Tegola Prestige Antique (Антик)

Мідна черепиця Tegola Prestige Antique – патинована мідь – матеріал, що не змінює свої властивості і зовнішнього вигляду на протязі багатьох років. Патинована мідь отримується шляхом довгого окислення в природному середовищі. Яскраво-жовта мідь із часом починає старіти. Поступово вона набуває коричневого кольору, а потім перетворюється на зелену.

Черепиця Престиж Антик є штучно зістареним матеріалом. Вона одразу має витончений вигляд.

Колекція Престиж Антик випускається в трьох нарізках: Еліт, Компакт, Традишнл.

Колекція Престиж Антик випускається в трьох нарізках: Еліт, Компакт, Традишнл.
Мідна черепиця Tegola Prestige Star

Верхній шар цієї черепиці зроблений із елітного матеріалу, що з часом тільки покращує свої властивості, – міді. Покриваючи дах мідною черепицею Tegola PRESTIGE, потрібно не забува ти, що з часом блискучий охристий метал буде міняти колір – спочатку на різні відтінки коричневого. В кінцевому підсумку метал придбає смарагдово-блакитний відтінок. Тому колір стін повинен добре поєднуватися з усіма цими кольорами.

Мідна черепиця Tegola Prestige Star

Щоб дізнатися актуальну ціну мідної черепиці Tegola PRESTIGE користуйтеся послугами нашого сайту: наші фахівці розрахують необхідну кількість матеріалу для Вашої покрівлі.