Металочерепиця SSAB


Металочерепиця – це один із найпопулярніших покрівельних матеріалів. Її використовують для накривання дахів, тому що вона:

  • недорога – покрівля з металочерепиці коштує недорого за рахунок низьких цін на матеріал і простої технології монтажу;
  • надійна – якісний оцинкований метал з додатковим захисним покриттям служить десятки років;
  • гарна на вигляд – покрівля з профільованих листів металу, пофарбованих у насичені яскраві кольори, надає будинку привабливого зовнішнього вигляду.

На ринку будівельних матеріалів є чимало марок та моделей металочерепиці. Як вибрати найкращий варіант з-поміж багатьох? Слід звертати увагу не тільки на вартість матеріалу, й на його характеристики та властивості: якість, надійність та термін експлуатації. Саме тому ми рекомендуємо шведську металочерепицю SSAB, яку в Івано-Франківську можна придбати в компанії «Еліт-Дах».

Шведська металочерепиця SSAB

Шведський концерн SSAB – це один з найбільших у Європі виробників листового матеріалу  з полімерним покриттям. Він є постачальником сталі для багатьох європейських виробників покрівельних матеріалів. Сталь виробництва металургійного концерну SSAB та виготовлена  з неї продукція мають попит, оскільки шведський метал має репутацію найякіснішої листової сталі в Європі. Найкращим аргументом на користь продукції SSAB і гарантією її якості є той факт, що ця компанія є одним із найбільших постачальників листового металу для виготовлення автомобільних кузовів.

Основні переваги металочерепиці SSAB:

  • надійний захист від корозії – шведська металочерепиця вкрита шаром цинку завтовшки не менше за 19 мкм та щільністю від 275 до 350 г/м². Це на 100% відповідає вимогам ДСТУ та європейського стандарту EN 10169;
  • довговічне зовнішнє покриття – для фарбування листів металу шведська компанія використовує фірмове полімерне покриття GreenCoat  з оптимізованим хімічним складом. Воно надає металочерепиці виняткової стійкості до механічних пошкоджень, ультрафіолету та атмосферних факторів;
  • найвища якість – продукція компанії SSAB вирізняється з-поміж інших марок металочерепиці високою якістю і великим терміном гарантії. Тому її вибирають вимогливі клієнти, які бажають зробити гарну, надійну та довговічну покрівлю для будинку.

Продаж металочерепиці SSAB в Івано-Франківську

Щоб замовити якісну шведську металочерепицю в Івано-Франківську, залиште заявку чи зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.

  • Допоможемо вибрати модель покрівельного матеріалу згідно з вашими смаками та дизайном фасаду будинку.
  • Безкоштовно розрахуємо, скільки металочерепиці потрібно для облаштування покрівлі вашого будинку.
  • Швидко доставимо матеріали по Івано-Франківську чи області, до Львова, Тернополя, Чернівців чи в інші регіони.