Модульна металочерепиця ТУР Прушиньскі

Новинка від «Прушиньскі» — модульна металочерепиця преміум-класу ТУР, має оригінальний вигляд з чіткими симетричними лініями, що нагадує ексклюзивну керамічну черепицю.
Покриття з такої металочерепиці, надаює стриманості і елегантності будинкам та котеджам. Також металочерепиця ТУР добре підходить для реставрації покрівель будівель, що мають класичний архітектурний вигляд.
Металочерепиця ТУР виготовляється у вигляді одно- і двомодульних панелей. Завдяки невеликій довжині листів транспортувати і монтувати металочерепицю дуже легко та безпечно. Ідеальна симетрична форма дозволяє прискорити та спростити монтаж, а також продовжити термін служби всієї покрівлі за рахунок того, що листи щільно підігнані. Використання модульної металочерепиці ТУР дозволяє скоротити відходи приблизно на 20% у порівнянні з класичною металочерепицею.

Розміри модульної металочерепиці ТУР

Розміри модульної металочерепиці ТУР

Загальна висота профілювання 30 мм
Повна/ефективна ширина 1198/1150 мм
Стандартна довжина тайла 350 мм
Стандартна висота тайла 25 мм
Захисний декоративний шар поліестер (25 мк), матовий поліестер крупнозернистий (35 мк) — гарантія 10 років, Purmat і Purlak (50 мк) — гарантія 30 років

Компанія “Прушиньскі” має найширший вибір стандартних кольорів полімерного покриття — поліестер, матовий крупнозернистий поліестер (гарантія на покриття 10 років). Але найбільш високі характеристики на сьогодні має покриття Пурмат і Пурлак — це найбільш тверде, еластичне і хімічностійке покриття з усіх, що застосовуються для виробництва металочерепиці. Гарантія на це покриття становить близько 30 років, а термін служби модульної металочерепиці ТУР з таким захисним декоративним покриттям може становити більше 50 років.


Ви можете замовити металочерепицю або зробити розрахунок ціни на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі у наших менеджерів.