Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця КАРПАТІЯ

Новинка від компанія «Прушиньскі» — модульна металочерепиця KARPATIA. Зовнішній вигляд покрівлі з неї схожий на дах з дерев’яного гонту, який широко поширений в регіонах з традиціями будівництва дерев’яних будинків. А саме, Західна Україна Карпатський регіон. Тому, а також з патріотичних мотивів, компанія «Прушиньскі» назвала нову метало черепицю KARPATIA.

Модульна метало черепиця Карпатія є чудовим покриттям для будинків зведених з дерева. Вона підкреслить архітектурний образ будівель в традиційному карпатському стилі.

Металочерепиця Карпатія випускається у вигляді одно модульних панелей розміром 1243х400 мм і довжиною модуля 370мм. Металочерепиця Карпатія має збільшену глибину поперечного штампування 34 мм проти 15 мм у звичайної листової метало черепиці, тому на даху виглядає особливо виразно. При цьому метало черепиця Карпатія має відмінну ефективну ширину – 1205мм.

Технічні характеристики модульної металочерепиці КАРПАТІЯ

Модульна металочерепиця КАРПАТІЯ розміри

Довжина модуля 370 мм
Загальна висота профілю 5 мм
Ширина листа ефективна 1205 мм
Ширина листа повна 1243 мм
Вага 1-го м2 4,7 кг
Кількість на палеті 200 шт/89,17 м2
Покриття Purmat, Purlak, гарантія 30 років

Модульна метало черепиця Карпатія виробляється з металу з двома типами полімерного покриття: Purlak (глянсовий поліуретан — 4 кольори і Purmat (матовий поліуретан —6 кольорів). Обидва покриття зроблені на основі поліуретану та мають найвищі на даний момент характеристики по твердості, хімічній та УФ-стійкості, еластичності. З урахуванням цинку 275 г/м2 це дозволяє надавати на модульну метало черепицю гарантію 30 років. Всі додаткові елементи: коньки, торцеві, карнизні планки, планки примикання та ін. виробляються з того ж металу, що й покрівля.

Кольорова гамма модульної метало черепиці КАРПАТІЯ:

Кольорова гамма модульної метало черепиці КАРПАТІЯ

Монтаж металочерепиці Карпатія проводиться так само, як і будь-якої іншої модульної металочерепиці.


Ви можете замовити модульну металочерепицю KARPATIA або зробити розрахунок ціни на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі у наших менеджерів.