Металочерепиця – якісний покрівельний матеріал для похилих дахів в Івано-Франківську


Фото будинку з покриттям металочерепицею Крон (Kron) Прушиньскі

Металочерепиця – це покрівельний матеріал з листової сталі, якій надано складну форму, що нагадує класичну керамічну черепицю.

Переваги металочерепиці:

  • естетичний зовнішній вигляд – поверхня металу має кольорове декоративно-захисне покриття завтовшки до 50 мкм, яке захищає сталь від корозії та надає покрівлі охайного вигляду;
  • високу надійність – шар цинку щільністю 200-350 мг/м² запобігає руйнуванню металу внаслідок впливу опадів та високої вологості;
  • невелику вагу – вага металочерепиці досягає лише 5 кг/м² (для порівняння: вага натуральної черепиці становить 40 кг/м², бітумної – 15 кг/м², а рулонних покрівельних матеріалів – 7-12 кг/м²), що значно зменшує навантаження на крокви, стіни та фундамент.

Через свої переваги та доступну ціну в Івано-Франківську металочерепиця має найбільший попит порівняно з іншими покрівельними матеріалами. Продаж металочерепиці в Івано-Франківську.  Щоб замовити якісну польську, шведську чи німецьку металочерепицю в Івано-Франківську, залиште заявку онлайн чи зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Розрахунок покрівлі зробимо безкоштовно.

В компанії «Еліт-Дах» можна недорого придбати якісну металочерепицю в Івано-Франківську таких видів:

Листова металочерепиця 

Модульна металочерепиця

Гібридна металочерепиця