Композитна черепиця / Композитна черепиця Tilcor


Композитна черепиця Tilcor

Композитна черепиця Tilcor CF Shingle – зовнішній вигляд традиційної асфальтової черепиц

Композитна черепиця Tilcor CF Shingle фото

Tilcor CF Shingle був спеціально розроблений, щоб нагадувати зовнішній вигляд традиційної асфальтової черепиці, але без постійних проблем, з якими стикаються багато власників будинків. Його інноваційна система «Приховане кріплення» дійсно є першим у світі. На відміну від інших систем, які залишають зазори і гвинти, схильні до впливу погоди, в нашому унікальному CF Shingle захищені всі елементи кріплення, роблячи дах  більш надійнішим, водонепроникним і довговічнішим, ніж будь-коли раніше.

Широкі дослідження і розробки в процесі проектування роблять Tilcor’s CF Shingle не тільки самим водонепроникним покриттям з каменю з покриттям, а й самим реалістичним і найшвидшим в установці. Виготовлена ​​з високоякісної сировини, забезпечує довговічність та міцність. Гільза CF і супутні аксесуари для покрівельного обладнання спроектовані таким чином, щоб блокувати і перекриватися, щоб протистояти вітровому підйому і утримувати елементи. При вазі менше 7,5 кг / м2 дах Tilcor – це «легка рулонний система», тому значна економія коштів може бути досягнута в ході нової конструкції, а також стане ідеальною заміною для вашої старої існуючої покрівлі. Дах Tilcor дозволяє поліпшити зовнішній вигляд і вартість вашого будинку за лічені дні.

Вся продукція TILCOR надійно упакована, зручно розкроєна, має правильну “геометрію” та дуже легка.

Композитна черепиця є легким матеріалом, що дозволяє без проблем здійснити транспортування матеріалу та спрощує монтаж. Невеликі розміри листів виключають невиправдані відходи матеріалу при різанні.

Композитна черепиця Tilcor виготовляється на заводі ROSS ROOF Group в Новій Зеландії у відповідності стандартам ISO 9001.

Склад композитної черепиці TILCOR CF Shingle:

Композитна черепиця TILCOR склад шари фотоПродуманий дизайн, натуральні природні покриття та висока стійкість до навантажень і погодних умов – відрізняють черепицю Tilcor від їй подібних.

Гарантія на композитну черепицю Tilcor до 50 років.

Композитна черепиця Tilcor CF Shingle кольори фото

Специфікація черепиця Tilcor CF Shingle

  • довжина: 1335 мм.;
  • ширина: 370 мм.;
  • кількість листів: / м² 2.15 / м².;
  • вага: кг / м² 7.5 кг.;
  • мінімальний кут нахилу даху: 9,5 º  градусів.

Галерея композитна черепиця Tilcor


Торгова марка TILCOR унікальна не тільки в Європі, але і в Світі, це єдиний новозеландський бренд, продукція якого виробляється виключно в Новій Зеландії з локального найчистішого сировини і тільки після цього вже у вигляді готового виробу поставляється в інші країни. Висока пластичність корозійностійких сталевих листів дозволяє відтворювати будь-які форми покрівлі, а захисне покриття забезпечує довговічність, природний і сучасний вигляд.

Новозеландська композитна черепиця TILCOR представлена в 8 різних профілях: Shake®, Tudor®, Royal®, Shingle®, Roman®, Classic®, Bond® і Antica® і має понад сорок природних колірних рішень.

Профілі композитної черепиці Tilcor

Композитна черепиця Tilcor Antica
Композитна черепиця Tilcor Antica
Композитна черепиця Tilcor Bond
Композитна черепиця Tilcor Bond
Композитна черепиця Tilcor Classic
Композитна черепиця Tilcor Classic
Специфікація черепиця Tilcor Royal
Специфікація черепиця Tilcor Royal
Композитна черепиця Tilcor Roman
Композитна черепиця Tilcor Roman
Композитна черепиця Tilcor Shake
Композитна черепиця Tilcor Shake
Композитна черепиця Tilcor Shingle
Композитна черепиця Tilcor Shingle
Композитна черепиця Tilcor Tudor
Композитна черепиця Tilcor Tudor
Специфікація черепиця Tilcor CF Shingle
Специфікація черепиця Tilcor CF Shingle