Композитна черепиця / Композитна черепиця Gerard


Композитна черепиця Gerard Slate

Новий профіль, розроблений в Новій Зеландії, натхненний красою природного сланцю, типового для дахів в альпійському регіоні. Slate – це поєднання автентичного природного вигляду, незрівнянної механічної міцності і довговічності композитної черепиці Gerard.

Композитна черепиця Gerard Slate

Характеристики композитної черепиці Gerard Slate

Довжина листа – 1335 мм;
Довжина покриття – 1250 мм;
Ширина покриття – 368 мм;
К-ть листів / м² – 2.18 / м2;
Мінімальний нахил – 15 (21%);
Вага нетто – 1 шт. 2.9 кг.

Основні кольори композитної черепиці Gerard Slate

Основні кольори композитної черепиці Gerard Slate

Чому обирають композитну черепицю Gerard

Легка та стійка до землетрусу

Композитна черепиця Gerard до 10 разів легша, ніж деякі інші покрівельні покриття, тому вона витримує будь-які екстремальні умови. При цьому з GERARD Ви також економите час і гроші внаслідок малих витрат на кроквяну систему. Це відмінне рішення як для нової покрівлі, так і для реруфінга.

Витримує сильні вітри та бурі

Бурі та сильні вітри змітають все на своєму шляху, але з GERARD немає причин для занепокоєння. Навіть якщо ураган наближається на швидкості 200 км / год, наші покрівлі – це витримають.

Затримує сніг та лід

Шорстка текстура верхнього шару композитної черепиці GERARD утримує сніг на покрівлі до тих пір, поки той не розтане. Покрівлі GERARD витримують велику вагу снігу без шкоди для покриття навіть в сильний мороз.

Не горить

При пожежі будинок може обвалитися під вагою покрівлі. Але тільки не з легкою композитною черепицею GERARD. Покрівельна система GERARD стійка до займання, оскільки сталева підстава не запалюється і запобігає поширенню полум’я.

Ізолює шум

Покрівлі з черпиці GERARD володіють прекрасними показниками шумоізоляції, в порівнянні з іншими покриттями. Рівень шуму знижується завдяки покриттю з гранул базальтового каменю, яке мінімізує передачу звуку.

Не можна проби градом

Серйозні зміни в кліматі часто викликають град великого розміру, який може пошкодити покрівельне покриття. Але тільки не черепицю GERARD! Навіть великий град до 90 мм не може пробити черепицю наскрізь.

Гарантія на композитну черепицю до Gerard 50 років.

Технічні дані композитної черепиці GERARD:

Сталь – серце черепиці, вона забезпечує профільованим листам силу, жорсткість і невагомість. Марки стали, які ми використовуємо, досить еластичні для формування покрівельного листа без тріщин і в той же час досить жорсткі, щоб витримувати навантаження без деформації.

Алюмоцинк (Zincalume®) Основний захист сталі – покриття алюмоцинк, яке містить близько 55% алюмінію і 43,5% цинку. Алюмоцинковим покриття поєднує в собі захист від корозії алюмінію з протекторним захистом цинку, даючи сталевому листу захисні переваги обох металів. Значна перевага цинку в тому, що він має властивість затягування не покритих областей металу цінкалюмом, напр. зрізів, отворів, подряпин і т.д. Все це забезпечує тривалий термін служби.

Захисний шар акрилової смоли – це покриття наноситься на обидві сторони алюмоцинка і створює ефект тонованої акрилової плівки 1-2 мікрон. Це забезпечує єдину конструкцію, що підвищує зєднання базового покриття.

Базовий слой  являє собою спеціально розроблену акрилову смолу високої якості. Базове покриття виконує дві функції. По-перше, утримує кам’яну крихту, яка формує декоративний шар черепиці. По-друге, захищає основу листа від впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання. Базове покриття також містить альгицид, який пригнічує ріст цвілі і лишайників на даху. Альгицид є ефективним не тільки для уповільнення зростання цих організмів, а  вода, зібрана з даху, може використовуватися для побутових цілей.

Шар базальтової крихти застосовується для забезпечення привабливості покрівлі та підвищення стійкість до УФ-випромінювання. Крихітка застосовується таким чином, щоб на всі 100% покрити базовий шар. Випробування показали 30-річну експлуатацію без зміни кольору. Якщо для виробництва черепиці необхідні кольори, які не входять в обмежений діапазон природних кольорів, то для додання потрібного відтінку використовуються натуральні пігменти, стійкі до термічних навантажень і ультрафіолету.

Декорування глазурью – останній фінішний шар також є акрилова глазур, що надає поверхні листа блиск і збільшує стійкість до механічних пошкоджень.

Виробничий процес – повітряні і водяні викиди відповідають всім нормам Нової Зеландії з охорони навколишнього середовища. Наші пакувальні матеріали складаються з картонної обгортки, а піддони з стійкою деревини, і можуть бути перероблені для подальшого використання. Пластмасові упаковки отримані з нафтохімічних джерел також можуть бути перероблені. Процес укладання не передбачає процеси, які випромінюють тепло або випаровування, і більшість процесів ручні.

Галерея композитна черепиця Gerard

Профілі композитної черепиці Gerard

Classic
Classic
Композитна черепиця Gerard Shingle
Shingle
Shake
Shake
Diamant
Diamant
Slate
Slate
Milano
Milano
Heritage
Heritage