Бітумна черепиця

Бітумна черепиця IKO (Концерну IKO Industries) – товар найвищої якості один з найстаріших представників даної галузі.

Післявоєнне зростання будівництва плідно вплинуло на розвиток індустрії будівельних матеріалів і в 1953 році компанією IKO був представлений перший в світі прототип гонту покрівельного матеріалу. Це була перша бітумна черепиця. З тих пір дана компанія пропонує покупцям тільки якісний продукт за доступними цінами. Компанія має повністю замкнутий цикл виробництва, що позитивно впливає на якість продукції і її ціну.

Компанія виробляє більше сотні різних видів продукції, що відповідають світовим стандартам якості і вже більше п’ятдесяти років практично не мають рівних.

Більше інформації про бітумну черепицю IKO можна знайти за посиланням: //metrotile.com.ua/catalog/b…cherepitsa

Переваги бітумної черепиці IKO

Бітумна черепиця IKO має декілька явних переваг перед аналогічними товарами:

 • мінімум додаткових аксесуарів ( більшість комплектуючих для покрівлі виробляються з самої черепиці – це спрощує монтаж, значно зменшує вартість всього проекту у цілому );
 • підвищена ветростійкість ( показник вітростійкості черепиці IKO вище, ніж у аналогів, на покрівлі вона лежить більш щільно і надійно );
 • постійний контроль якості ( у процесі виробництва відбувається постійний контроль якості черепиці,  кілька гонтів з кожної партії проходять тестування в камері старіння );
 • відсутність неприємного запаху ( IKO має замкнутий цикл виробництва і бітум проходить якісне глибоке очищення у неї повністю відсутній неприємний запах );
 • абсолютно безшумна черепиця (завдяки своїй структурі черепиця абсолютно безшумна під час дощу або граду).

Вже більше 60 років продукція даної компанії користується величезним попитом покупців, оскільки, за ці роки компанія не змінила своїм високим стандартам на користь більшої вигоди. Сьогодні можна купити бітумну черепицю IKO практично у всіх точках світу, бо всі роки свого існування компанія була лідером серед експортерів бітумних покрівельних матеріалів. Для повної відкритості процесу виробництва перед громадськістю компанія IKO регулярно надає звіти про свою діяльність. Таке відкрите положення допомагає запевнити клієнтів у якості продукції та дотриманні всіх матеріально-технічних норм. Тому більш 100 мільйонів квадратних метрів черепиці, вироблених компанією, щороку знаходять своїх клієнтів. Крім того, ціна на бітумну черепицю IKO завжди є прийнятною.

Процес виробництва бітумної черепиці IKO

Основою кожного аркуша є міцне скловолоконне полотно. Воно спрощує процес кріплення основної бітумної маси і армує листи черепиці. Таке армування забезпечує високу стійкість черепиці до старіння і різних видів ерозії, зокрема теплової та водної. Завдяки такому способу створення, черепиця стає дуже міцною, але в той же час герметичною і гнучкою, що робить її кращим покрівельним матеріалом. Також ціна на бітумну черепицю не є дуже високою, так як процес виробництва максимально спрощений. При створенні черепиці використовуються найбільш ергономічні технології і пристрої.

Отже, купівля бітумної черепиці IKO – це найвигідніший і зручний варіант з усіх.
Процес виробництва бітумної черепиці IKO

Сучасні рішення бітумної черепиці IKO

В останні роки компанією IKO впроваджуються нові лінії виробництва і нові види черепиці. Недавно відкрито новий завод в Словаччині, який обладнаний за останнім словом техніки і не має аналогів у світі серед виробників бітумної черепиці. До них, звичайно ж, потрібно віднести такі, лінії продукції, як самоклеюча черепиця Skyline. Цей вид бітумної черепиці має привабливий дизайн і при цьому, також, підвищену вітростійкість, завдяки самоклеючому шару.

Сучасні рішення бітумної черепиці IKO

Фахівці компанії також впровадили нову розробку – збільшену лінію для забивання цвяхів на черепиці, що дає можливість зменшити час монтажу, а також покрити більшу площу даху.

Ламінована бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress

Унікальна інноваційна розробка бельгійського концерну IKO Sales International, вперше створила Cambridge Xpress Line – збільшену лінію для забивання цвяхів. Тепер монтаж черепиці став не тільки набагато швидшим, але і в рази якіснішим.

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme

Перша в світі ламінована самоклеюча бітумна черепиця. Завдяки цьому вона ідеально підходить для застосування на фасадах будівель, реконструкції дахів та реалізації найсміливіших дизайнерських ідей. Крім цього, у неї є збільшена лінія для забивання цвяхів, що робить монтаж швидшим і правильнішим.

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xtreme

Самоклеящаяся бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO Armourshield

Елегантність, вишуканість та оригінальний дизайн – особливості цієї м’якої черепиці. Шестигранна форма ArmourShield створює на покрівлі ефект бджолиних сот і надає будівлі індивідуальність. Клейкий шар на черепиці робить її особливо стійкою і дає можливість використовувати її на будівлях з ухилом покрівлі від 15 ° до 90 °. Різноманітність колірних рішень ArmourShield задовольнить будь який смак.

Бітумна черепиця IKO Armourshield

Бітумна черепиця IKO DiamantShield

Пелюстки черепиці мають трикутну форму і утворюють на покрівлі мозаїку з “діамантів”. Черепиця виготовляється з високоякісної сировини з дотриманням найсуворіших стандартів.

Бітумна черепиця IKO DiamantShield

Високоякісна традиційна бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO Superglass

Дизайн черепиці Superglass втілює традиційний аристократичний стиль завдяки класичній формі черепиці та колірній гамі природних відтінків. Бітумна черепиця Superglass виготовлена з дотриманням найсуворіших стандартів якості і з використанням сучасних технологій. Черепиця Superglass надасть вашій покрівлі вражаючої індивідуальності.

Бітумна черепиця IKO Superglass

Бітумна черепиця IKO Superglass-Biber

Черепицю даного класу відрізняють елегантність форми та престижний зовнішній вигляд. Черепиця Superglass-Biber надає будівлі класичний шарм минулих часів, що виглядає привабливо і оригінально в середовищі сучасних віянь. Ідеально підходить при будівництві котеджів та реконструкції будівель класичної архітектури. Сучасні технології виробництва та високоякісні матеріали гарантують довгий термін служби черепиці та надійний захист вашого будинку.

Бітумна черепиця IKO Superglass-Biber

Бітумна черепиця IKO Diamant PLUS

Чудовий та унікальний дизайн, немов шедевр ювеліра, перетворює зовнішній вигляд будь-якої будівлі, надаючи йому особливий шарм і неповторність. Архітектори всього світу одностайно погодилися, що з цього матеріалу можна спроектувати будь-яку покрівлю і бути впевненим, що результат перевершить очікування. Черепиця Diamant поєднує в собі красу та високу якість, гарантує надійний захист вашого будинку на довгі роки.

Тепер в складі APP модифікований бітум. Раніше він використовувався тільки в черепиці преміум класу. Більш міцний склохолст в основі бітумної черепиці, що робить гонт стійким до розриву та сильних вітрів. Завдяки APP модифікованому бітуму, черепицю можна монтувати в дуже жарку погоду, вона не пошкодиться – можна ходити по ній, слідів не залишиться. Висока гнучкість при низьких температурах монтажу взимку.

Бітумна черепиця IKO Diamant PLUS

Бітумна черепиця IKO ArmourGlass PLUS

Елегантність цієї високоякісної черепиці в повній мірі оцінять справжні поціновувачі класичних традицій. Черепиця Armourglass представлена ​​широкою гамою кольорів: від чорного до полум’яно-червоного. Кожен відтінок – це гармонійне поєднання кількох. Незмінно висока якість та сучасні технології виробництва є гарантом довгої і надійної служби вашої покрівлі.

Тепер в складі APP модифікований бітум. Раніше він використовувався тільки в черепиці преміум класу. Більш міцний склохолст в основі бітумної черепиці, що робить гонт стійким до розриву та сильних поривів вітру. Завдяки APP модифікованого бітуму, черепицю можна монтувати в дуже жарку погоду, вона не пошкодиться – по ній можна ходити, слідів не залишиться. Ця черепиця має високу гнучкість при низьких температурах монтажу взимку.

Бітумна черепиця IKO ArmourGlass PLUS

Бітумна черепиця IKO Victorian PLUS

Бітумна черепиця Victorian має округлу форму – це надає покрівлі вишуканий вигляд. Пелюстки черепиці зовні нагадують хвіст бобра, дизайнери іноді порівнюють її вид з лускою.  Бітумна черепиця Victorian гарно поєднується з сучасною архітектурою, та підходить для реконструкції історичних будівель. Черепиця Victorian надійно захищає ваш будинок на довгі роки. Тепер у її складі APP модифікований бітум. Раніше він використовувався тільки в черепиці преміум класу. Більш міцний склохолст в основі бітумної черепиці, що робить гонт стійким до розриву та сильних поривів вітру. Завдяки APP модифікованму бітуму, черепицю можна монтувати в дуже жарку погоду, вона не пошкодиться, можна по ній ходити, слідів не залишиться. Вона має високу гнучкість при низьких температурах монтажу взимку.

Бітумна черепиця IKO Victorian PLUS

Бітумна черепиця IKO преміум клас

Бітумна черепиця IKO Monarch

Черепиця серії Monarch є матеріалом «Преміум» класу. Чудовий дизайн та особливий склад черепиці роблять її ідеальною для покрівель із складної архітектурної конфігурації. Монтаж черепиці здійснюватися легко та зручно навіть при низьких температурах, оберігаючи покрівлю від проникнення в неї вологи у вигляді дощу або снігу.

Бітумна черепиця IKO Monarch

Бітумна черепиця IKO Monarch-Diamant

IKO Monarch-Diamant  – це чудова черепиця класу «Преміум», що дозволяє здійснити будь-яку дизайнерську задумку. Трикутна форма черепиці нагадує діамант, зразок елегантності та стилю. Покрівля з бітумної черепиці Monarсh-Diamant обов’язково зацікавить неординарних людей, які хотіли б підкреслити свою індивідуальність, надати будинку шарм та розкіш.

Бітумна черепиця IKO Monarch-Diamant

10 причин купити бітумну черепицю IKO:

 1. Більше 100 варіантів поєднання форм і відтінків.
 2. Гарантійний термін на бітумну черепицю IKO – від 15 років і до довічного. Унікальна платинова гарантія дає можливість не турбується про покрівлі на 5-10 років, так як при будь-якому гарантійному випадку компанія замінить матеріал на проблемній ділянці і компенсує всі супутні витрати.
 3. Замкнутий цикл виробництва дає можливість отримати відмінне співвідношення ціна/якість, так як компанія використовує власну сировину і технології для виробництва.
 4. Постійний контроль якості виробництва, завдяки використанню камери старіння.
 5. Відповідність європейським стандартам, які дозволяють використовувати бітумну черепицю IKO у всіх кліматичних умовах.
 6. Для посипання використовується 100% базальтовий гранулят на відміну від сланцевої лускатої посипки у деяких інших виробників. Базальтові гранули забезпечують колірну стабільність і краще з’єднання з бітумним шаром.
 7. Всі гранули фарбуються спеціальним методом – вітрофікаціей, і цінова політика не залежить від обраного кольору.
 8. Компанія IKO випускає бітумну черепицю зі збільшеним на 20-25% шаром бітуму в складі, що робить її щільнішою, надійнішою і більш вітростійкійкою в порівнянні з аналогами.
 9. Бітумна черепиця IKO відмінно виконує функцію гідроізоляції, так як вона сама по собі двошарова і при монтажі гонти накладаються один на одного. IKO сміливо надає довічну гарантію.
 10. Всі аксесуари для покрівлі виробляються з самої черепиці, що значно спрощує монтаж, підвищує якість покрівлі і не змінює загальний малюнок даху.

Галерея покрівлі бітумна черепиця IKO